Natječaj za izbor nastavnika 27.10.17.

Sveučilište u Rijeci, Učiteljski fakultet u Rijeci, Sveučilišna avenija 6, Rijeka, raspisuje NATJEČAJ ZA IZBOR jednog nastavnika/ce u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto izvanrednog profesora iz znanstvenog područja društvenih znanosti, polja pedagogija, grane opća pedagogija, na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom.

Pristupnici na natječaj trebaju ispunjavati uvjete propisane Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju («Narodne novine» broj: 123/03, 105/04, 174/04, 02/07. – Odluka USRH, 46/07, 45/09,  63/11, 94/13, 139/13, 101/14 - O i RUSRH i 60/15 - Odluka USRH), Odlukom Rektorskog zbora o nužnim uvjetima za ocjenu nastavne i stručne djelatnosti u postupku izbora u znanstveno-nastavna zvanja („Narodne novine“ broj 106/06), Pravilnikom o postupku izbora u znanstveno-nastavna, umjetničko-nastavna, znanstvena, nastavna i suradnička zvanja te na odgovarajuća radna mjesta na Sveučilištu u Rijeci, Statutom Sveučilišta u Rijeci i Statutom Učiteljskog fakulteta u Rijeci.

Prijavi na natječaj prilažu se: životopis, dokaz o hrvatskom ili državljanstvu druge države, dokaz o stečenom akademskom stupnju doktora znanosti, prikaz znanstvene, nastavne i stručne djelatnosti i popis objavljenih radova relevantnih za izbor. Dokaze o ispunjavanju gore navedenih uvjeta potrebno je dostaviti i na CD-u.

Strani državljani dužni su priložiti i dokaz o poznavanju hrvatskog jezika (napredna razina).

Prijave na natječaj pristupnici moraju dostaviti u roku od 30 dana od dana objave ovog natječaja na adresu: Sveučilište u Rijeci, Učiteljski fakultet u Rijeci, Rijeka, Sveučilišna avenija 6.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola. Izrazi koji se koriste u ovom natječaju, a imaju rodno značenje, koriste se neutralno i odnose jednako na oba spola.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.