Obavijest o nastupnom predavanju dr. sc. Lucije Jančec

Dr. sc. Lucija Jančec, pristupnica za izbor u znanstveno-nastavno zvanje docenta u području društvenih znanosti, polju pedagogija, grane pedagogija ranog i predškolskog odgoja, održat će nastupno predavanje na temu: Odabrani čimbenici skrivenog kurikuluma u vrtiću“

Nastupno predavanje održati će se u ponedjeljak 20. siječnja 2020. godine u 9:55 sati u predavaonici 408 Učiteljskog fakulteta u Rijeci.

Predavanje će se održati u prisutnosti Stručnog povjerenstva u sastavu:

1. prof. dr. sc. Lidija Vujičić, Učiteljski fakultet Sveučilišta u Rijeci, predsjednica

2. izv. prof. dr. sc. Petra Pejić Papak, Učiteljski fakultet Sveučilišta u Rijeci, članica

2. izv. prof. dr. sc. Bojana Ćulum Ilić, Filozofski fakultet Sveučilišta u Rijeci, članica

i pred studentima treće godine preddiplomskog sveučilišnog studija Rani predškolski odgoj i obrazovanje, nastavnicima i suradnicima Učiteljskog fakulteta u Rijeci.