On-line prijave diplomskog/završnog rada

Obavijest studentima o on-line prijavi diplomskog i završnog rada 29. i 30. 06. 2020. (za rok obrane 15. i 16. 07. 2020.)

*Potvrde knjižnica o povratu knjiga i reguliranju obveza mogu se ishodovati putem  e-maila:

SVKRI: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.; Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Obrane će se održati prema kalendaru nastave na Fakultetu, uz odgovarajuću primjenu svih važećih mjera i preporuka nadležnih tijela u svrhu sprečavanja širenja zaraze s COVID-19. u slučaju pogoršanja epidemiološke situacije, o načinu obarana kandidati će biti pravovremeno obaviješteni putem mrežne stranice Fakulteta i putem e-maila.