UPUTE ZA STUDENTE

potvrđene bolesti COVID-19
ili propisane samoizolacije

Pozitivan nalaz na virus SARS-CoV-2 ili propisana mjera samoizolacije

U slučaju kad vam je testiranjem utvrđeno da ste pozitivni na SARS-CoV-2 virus (novi koronavirus) ili ste kontakt pozitivne osobe ili vam je od strane epidemiologa/obiteljskog liječnika već određena mjera izolacije/samoizolacije obvezni ste bez odgađanja kontaktirati Koordinatoricu aktivnosti NZZJZ PGŽ i nadležnu školsku liječnicu studenata na Kampusu Sveučilišta u Rijeci dr. sc. Marijanu Turčić, dr. med. (e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., tel: 051 584 876), koja će vas evidentirati i izdati odgovarajuću potvrdu.

Po zaprimanju predmetne potvrde obvezni ste putem e-pošte obavijestiti sve svoje nastavnike (nositelje kolegija) u zimskom semestru akademske godine 2020./2021. o izrečenoj mjeri izolacije/samoizolacije.

Također, zaprimljenu potvrdu student je dužan putem e-pošte dostaviti:
2. Koordinatoru za sprječavanje širenja zaraze s bolesti COVID-19 na Fakultetu (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.).