Produžen rok prijave na natječaj za dodjelu ”Nagrade za transfer znanja”

Zaklada Sveučilišta u Rijeci produžila je rok prijave na natječaj za dodjelu ”Nagrade za transfer znanja” do 15. listopada 2020. Prijave i prateća dokumentacija dostavljaju se na e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. i u jednom otisnutom primjerku na adresu Zaklada Sveučilišta u Rijeci, Trg braće Mažuranića 10, 51 000 Rijeka s naznakom „Nagrada za transfer znanja“.

Zaklada Sveučilišta u Rijeci u suradnji s tvrtkama partnerima Alarm Automatika d.o.o. i Geotech d.o.o. u sklopu programa Riječka ideja – smjer Poticaj, raspisala je natječaj za Nagradu za transfer znanja.

Cilj i svrha Nagrade su prepoznavanje i nagrađivanje primjera dobre prakse – uspješnih transfera znanja sa Sveučilišta u Rijeci u gospodarsku i širu zajednicu. Natječajem se dodjeljuje jedna nagrada u kategorijama: poslovna suradnja (Consultancy), inovacijski projekti (Contract Research) i razvoj tehnoloških rješenja (Technology Transfer). Predlagatelji kandidata za Nagradu mogu biti voditelj tima, sastavnica Sveučilišta u Rijeci i gospodarski subjekti (pravne osobe).

Nagrada uključuje povelju i financijski iznos u visini od 10.000,00 kuna bruto, a rok za prijavu na natječaj je 30. rujna 2020. godine.

Više informacija o natječajnoj prijavi dostupne su na mrežnim stranicama Zaklade Sveučilišta u Rijeci (www.zaklada.uniri.hr) ili putem maila Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..