Studentski izbori 2022.

Temeljem prethodno dobivene suglasnosti Senata te odluke Skupštine Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci Rektorica Sveučilišta u Rijeci, prof. dr. sc. Snježana Prijić-Samaržija donijela je ODLUKU o raspisivanju studentskih izbora za izbor studentskih predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Rijeci te o imenovanju članova i zamjenika Izbornog povjerenstva i Povjerenstva za prigovore.

Odlukom se raspisuju studentski izbori za izbor studentskih predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Rijeci u 2022. godini za mandatno razdoblje ak. god. 2022./2023. i 2023./2024.

Izbori će se održati u kontinuiranom trajanju od petka 17. lipnja 2022. godine od 08:00 do utorka 21. lipnja u 20:00 sati, neposrednim glasovanjem putem online Informacijskog sustava za elektroničko glasovanje dostupnim na www.izbori.sz.uniri.hr.

Obavijest o izborima objavljena je na mrežnim stranicama UNIRI  i SZSUR, zatim Facebook stranici SZSUR te je kreiran Facebook event

11. ODLUKA o konačnim rezultatima glasovanja
10. ODLUKA o privremenim rezultatima glasovanja
9. KONAČNA LISTA kandidata i zamjenika
8. POPIS birača
7. LISTA kandidata i zamjenika
6. ODLUKA o provođenju izbora
5. NAPUTAK za promatrače
4. ODLUKA o raspisivanju studentskih izbora za izbor studentskih predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Rijeci te o imenovanju članova i zamjenika Izbornog povjerenstva i Povjerenstva za prigovore
3. ODLUKA o imenovanju Izbornog povjerenstva za provedbu redovitih studentskih izbora u 2022.
2. ODLUKA o izbornim jedinicama za izbor studenata u Studentski zbor Učiteljskog fakulteta u Rijeci
1. ODLUKA o prijedlogu Odluke o raspisivanju studentskih izbora za izbor studentskih predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Rijeci