Projekt studenata Učiteljskog fakulteta Gradilište sreće 2018.

Projekt Gradilište sreće, voditeljica studentica 4. godine Učiteljskog studija Ines Šoštarić i Alme Rihić Ahmetović, realiziran je kroz kreativne radionice sa studentima Učiteljskog fakulteta u Rijeci i prodajne izložbe na Korzu u sklopu humanitarne akcije "Sve za našu djecu" u organizaciji udruge Riječko srce. Voditeljice projekta su održale 5 radionica sa studentima na kojima su izrađivali prodajne materijale. Izradi prodajnih materijala uključila se i profesorica dr.sc.  Anita Rončević sa studentima 1. godine RPOO na kolegiju Likovna kultura, upoznavši studente s umijećem izrade košara. Prodajnom izložbom na riječkom Korzu 8. , 9. i 10.5. 2018. ukupno je prikupljeno 1320,00 kn, a sav iznos doniran je za izgradnju  senzorne sobe Odjela za slijepe i slabovidne učenike Osnovne škole Pećine. Korišteni materijal financiran je odobrenim sredstvima Natječaja Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci za financiranje studentskih programa u 2018. godini.