2.SUPERVIZIJA 31.3.2021.

Sažetak druge održane supervizije: 31. 3.2021.

Održana je druga online supervizija 31. ožujka 2021. godine, na kojoj je bilo prisutno 26 odgajatelja, učitelja i nastavnika. U vremenu od 17,00 do 18,00h odgajatelji, učitelj i nastavnici su također kao i prethodno, iznosili svoja iskustva temeljem samorefleksija koje su vodili u okviru izvedbi aktivnosti PROMEHS kurikula za mentalno zdravlje u proteklom periodu. S obzirom na dinamiku pandemije u našoj županiji, a time i epidemioloških mjera temeljem koji je online nastava opet krenula od 22. ožujka 2021. razgovaralo se o primjeni PROMEHS ativnosti u online okruženju te prednostima i nedostacima. Također, pojedine su aktivnosti bile povezane s aktualnim situacijama u našoj zemlji (potres), čime se korisnost implementiranih aktivnosti pokazala više nego značajnom. Njihove su samorefleksije prikupljene, te je izraženo i daljnje visoko zadovoljstvo i korisnost aktivnosti koje se provode, kako od strane djece/učenika i o roditelja, tako i samih odgajatelja, učitelja i nastavnika.