DRUGI WEBINAR ZA RODITELJE

ODRŽAN DRUGI WEBINAR ZA RODITELJE DJECE I UČENIKA UKLJUČENE U PROMEHS PROJEKT:
20. LISTOPAD 2021.

U srijedu 20. listopada 2021. godine u suradnji s drugom grupom dječjih vrtića, osnovnih i srednjih škola koje su uključene u projekt PROMEHS, održan je webinar za roditelje pod nazivom: „Implementacija Kurikula za mentalno zdravlje u okviru projekta PROMEHS – Predavanje za roditelje“. Webinar je bio namijenjen roditeljima koji su zajedno sa svojom djecom uključeni u projekt PROMEHS. Kao i prvi webinar za roditelje prve grupe vrtića i škola i ovaj webinar je za cilj ima detaljno informiranje roditelja o projektu PROMEHS, tijeku implementacije Kurikula za mentalno zdravlje u vrtićima  i školama, te njegovom dosadašnjem doprinosu mentalnom zdravlju djece i učenika te odgojno-obrazovnih djelatnika. S obzirom na važnost izgradnje povjerenja i izravne komunikacije, ova je aktivnost imala za cilj ponuditi uključenim roditeljima mogućnost izravnog postavljanja pitanja i komentara vezanih uz provedbu PROMEHS-aktivnosti, kako kod kuće tako i u vrtiću/školi. Webinar je vodila izv. prof. dr. sc. Sanja Tatalović Vorkapić uz tehničku i organizacijsku podršku jedne od edukatorica pri provedbi kurikula, kolegice Hane Gačal. Webinar je održan online putem e-platforme MsTeams, u vremenu od 17,00 do 18,30h, a prisustvovalo je 64 roditelja svih uzrasta djece. Održano predavanje s roditeljima možete pogledati na ovoj poveznici: https://youtu.be/-oioaB4QOas, a u nastavku možete vidjeti odgovore roditelja na postavljena pitanja na kraju izlaganja, kao i fotografije s održanog webinara.