PONIŠTENJE NATJEČAJA: RADNO MJESTO DOCENTA U PODRUČJU DRUŠTVENIH ZNANOSTI, POLJU PEDAGOGIJA

SVEUČILIŠTE U RIJECI
UČITELJSKI FAKULTET

OBJAVLJUJE
DJELOMIČNO PONIŠTENJE JAVNOG NATJEČAJA

objavljenog u „Narodnim novinama“ broj 143/2021 od 24. prosinca 2021. godine, u „Večernjem listu“ dana 27. prosinca 2021. godine, na internetskim stranicama Učiteljskog fakulteta u Rijeci dana 27. prosinca 2021. godine i na službenom internetskom portalu za radna mjesta Europskog istraživačkog prostora („EURAXESS“) dana 27. prosinca 2021. godine u dijelu pod:

1) za izbor jednog/jedne nastavnika/ce u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docenta u području društvenih znanosti, polju pedagogija, na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom.

Odluka Fakultetskog vijeća o djelomičnom poništenju javnog natječaja od 20. lipnja 2022.