COVID INFO

Upute za studente
Zaštita od koronavirusa

Odluke stožera civilne zaštite Republike Hrvatske

Odluka o proglašenju prestanka epidemije bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2

(NN 51/2023)

Odluke stožera civilne zaštite Republike Hrvatske

Odluka o prestanku važenja Odluke o uvođenju posebne sigurnosne mjere obveznog testiranja na virus SARS-CoV-2 te posebne sigurnosne mjere obveznog predočenja dokaza o testiranju, cijepljenju ili preboljenju zarazne bolesti COVID-19 radi ulaska u prostore javnopravnih tijela

Stožer civilne zaštite Republike Hrvatske dana 12. studenoga 2021. donio je Odluku o uvođenju posebne sigurnosne mjere obveznog testiranja dužnosnika, državnih službenika i namještenika, službenika i namještenika u javnim službama, službenika i namještenika u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi te zaposlenika trgovačkih društava i ustanova (NN br. 121/2021), koja stupa na snagu 16. studenoga 2021. godine.

Preporuke COVID-19

PREPORUKE ZA SVE ODGOJNO-OBRAZOVNE USTANOVE OD PREDŠKOLSKOG UZRASTA DO VISOKOG OBRAZOVANJA, UKLJUČUJUĆI UČENIČKE I STUDENTSKE DOMOVE od 8. travnja 2022.

Preporuke za održavanje nastave na visokim učilištima u razdoblju pandemije bolesti covid-19 uz primjenu protuepidemijskih mjera za ljetni semestar akademske godine 2021./2022.

UPUTE ZA IZVEDBU NASTAVE U AKADEMSKOJ GODINI 2021. / 2022.

PREPORUKE ZA ODRŽAVANJE NASTAVE NA VISOKIM UČILIŠTIMA U RAZDOBLJU PANDEMIJE BOLESTI COVID-19 UZ PRIMJENU PROTUEPIDEMIJSKIH MJERA ZA AK. GOD. 2021./2022.

Preporuke za organizaciju nastave i rada na sastavnicama Sveučilišta u Rijeci u akademskoj godini 2021./2022.

PREPORUKE ZA ODRŽAVANJE NASTAVE NA VISOKIM UČILIŠTIMA U RAZDOBLJU PANDEMIJE BOLESTI COVID-19 UZ PRIMJENU PROTUEPIDEMIJSKIH MJERA - nadopuna preporuka od 31. kolovoza 2020.

Preporuke Sveučilišta u Rijeci za rad u uvjetima pogoršane epidemiološke situacije, od 22. ožujka 2021.

Preporuke Sveučilišta u Rijeci za izvedbu nastave na Sveučilištu u Rijeci od 1. prosinca 2020. (27.11.2020.)

Preporuke za održavanje nastave na visokim učilištima u razdoblju pandemije bolesti COVID-19 uz primjenu protuepidemijskih mjera - nadopuna preporuka od 31. kolovoza 2020. (27. 11.2020.)

Upute za studente i zaposlenike tijekom boravka u zgradi Učiteljskog fakulteta u Rijeci s ciljem sprječavanja širenja zaraze bolesti COVID-19 (14.09.2020.)

Preporuke za izvedbu nastave na Sveučilištu u Rijeci za akademsku godinu 2020./2021. (03.09.2020.)

Preporuke za održavanje nastave na visokim učilištima u razdoblju pandemije bolesti COVID-19 uz primjenu protuepidemijskih mjera ( 31.08.2020.)

Postupanje u slučaju potvrđene bolesti COVID-19 ili propisane samoizolacije

Pozitivan nalaz na virus SARS-CoV-2 ili propisana mjera samoizolacije

U slučaju kad vam je testiranjem utvrđeno da ste pozitivni na SARS-CoV-2 virus (novi koronavirus) ili ste kontakt pozitivne osobe ili vam je od strane epidemiologa/obiteljskog liječnika već određena mjera izolacije/samoizolacije obvezni ste bez odgađanja kontaktirati Koordinatoricu aktivnosti NZZJZ PGŽ i nadležnu školsku liječnicu studenata na Kampusu Sveučilišta u Rijeci dr. sc. Marijanu Turčić, dr. med. (e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., tel: 051 584 876), koja će vas evidentirati i izdati odgovarajuću potvrdu.

Po zaprimanju predmetne potvrde obvezni ste putem e-pošte obavijestiti sve svoje nastavnike (nositelje kolegija) u ljetnom semestru akademske godine 2021./2022. o izrečenoj mjeri izolacije/samoizolacije.

Također, zaprimljenu potvrdu student je dužan putem e-pošte dostaviti:
2. Koordinatoru za sprječavanje širenja zaraze s bolesti COVID-19 na Fakultetu (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.).

Zaštita od koronavirusa

Ministarstvo znanosti i obrazovanja

Hrvatski zavod za javno zdravstvo

Ravnateljstvo civilne zaštite MUP RH