Rezultati Natječaja od 24.07.22.

Temeljem natječaja za izbor jednog/jedne suradnika/ce u suradničko zvanje i na radno mjesto poslijedoktoranda u području društvenih znanosti, polju kineziologija, na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, objavljenome u Narodnim novinama 85/2022 od 22. srpnja 2022., Novom listu i mrežnim stranicama Učiteljskog fakulteta od 24. srpnja 2022. te službenom internetskom portalu Europskog istraživačkog prostora EURAXESS od 25. srpnja 2022., izabrana je...
kandidatkinja dr. sc. Sanja Ljubičić.

Temeljem natječaja za izbor dva/dvije suradnika/ce u naslovno suradničko zvanje asistenta u interdisciplinarnom području znanosti, polju obrazovne znanosti (bez zaključivanja ugovora o radu), objavljenome u Narodnim novinama 74/2022 od 29. lipnja 2022., Novom listu i mrežnim stranicama Učiteljskog fakulteta od 26. lipnja 2022. te službenom internetskom portalu Europskog istraživačkog prostora EURAXESS od 26. lipnja 2022., izabrane su kandidatkinje Daniela Car Mohač, mag. praesc. educ. i dr. sc. Ana Paljušaj.

Temeljem natječaja za izbor dva/dvije suradnika/ce u naslovno suradničko zvanje asistenta u području društvenih znanosti, polju pedagogije (bez zaključivanja ugovora o radu), objavljenome u Narodnim novinama 74/2022 od 29. lipnja 2022., Novom listu i mrežnim stranicama Učiteljskog fakulteta od 26. lipnja 2022. te službenom internetskom portalu Europskog istraživačkog prostora EURAXESS od 26. lipnja 2022., izabrane su kandidatkinje Lucija Tomac, mag. pead. i Eliana Čavrak Tomac, mag. pead., mag. educ. hist.

Temeljem natječaja za izbor dva/dvije suradnika/ce u naslovno nastavno zvanje predavača u području društvenih znanosti, polju sociologije (bez zaključivanja ugovora o radu), objavljenome u Narodnim novinama 74/2022 od 29. lipnja 2022., Novom listu i mrežnim stranicama Učiteljskog fakulteta od 26. lipnja 2022. te službenom internetskom portalu Europskog istraživačkog prostora EURAXESS od 26. lipnja 2022., izabrani su kandidati dr. sc. Korana Simonović i Marko Miočić, mag. soc.

Temeljem natječaja za izbor dva/dvije suradnika/ce u naslovno nastavno zvanje asistenta u području društvenih znanosti, polju psihologije (bez zaključivanja ugovora o radu), objavljenome u Narodnim novinama 74/2022 od 29. lipnja 2022., Novom listu i mrežnim stranicama Učiteljskog fakulteta od 26. lipnja 2022. te službenom internetskom portalu Europskog istraživačkog prostora EURAXESS od 26. lipnja 2022., izabrane su kandidatkinje Ana Đorić, mag. psych. i Ana Ćosić Pilepić, dipl. psih.

Temeljem natječaja za izbor jednog/jedne nastavnika/ce u naslovno znanstveno-nastavno zvanje docenta u interdisciplinarnom području znanosti, polju 8.05. obrazovne znanosti (psihologija odgoja i obrazovanja, pedagoške discipline, bez zaključivanja ugovora o radu objavljenom u Narodnim novinama 85/2022. od 24. srpnja 2022., Novom listu i mrežnim stranicama Učiteljskog fakulteta od 24. srpnja 2022. te službenom internetskom portalu Europskog istraživačkog prostora EURAXESS od 25. srpnja 2022., izabrana je kandidatkinja dr. sc. Sandra Antulić Majcen.