ODRŽANI SASTANCI S RAVNATELJIMA DJEČJIH VRTIĆA, OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA

Sastanci sa ravnateljima: 5. i 6. studenoga 2020.

Sastanci s ravnateljima dječjih vrtića te osnovnih i srednjih škola održani su u mjesecu studenom 2020. godine. Prema slučajnom rasporedu, s ravnateljima vrtića i škola koji ulaze u prvi dio provedbe kurikula, održan je sastanak 5. studenoga 2021. godine, dok je sljedeći dan, 6. studenoga održan sastanak s ravnateljima vrtića i škola koje ulaze u drugi dio provedbe kurikula. Cilj sastanka bio je upoznavanje s istraživačkim dijelom projekta i samom provedbom kurikula. Na sastanku je detaljno objašnjeno sve potrebno vezano uz edukaciju uključenih odgojno-obrazovnih djelatnika, koje će biti njihove aktivnosti i očekivanja vezana uz provedbu kurikula.  Također, ravnatelji su bili upoznati sa svim priručnicima te je dogovoren plan suradnje s roditeljima. Nakon sastanka, ravnatelji su dobili powerpoint prezentacije sa sastanka kao i snimku sastanka, kako bi jednostavnije prenijele sve informacije i upute za sudjelovanje u projektu PROMEHS odgojno-obrazovnim djelatnicima.

05.11.2020.

06. 11. 2020.

Održan Završni sastanak s ravnateljima vrtića i škola prve faze projekta: 14. lipanj 2021.
U ponedjeljak, 14. lipnja 2021. godine, održan je online završni sastanak s ravnateljima dječjih vrtića te osnovnih i srednjih škola uključenih u prvu fazu provedbe PROMEHS-kurikula. Tema sastanka bila je kratak osvrt na provedbu Kurikula za mentalno zdravlje od 18. siječnja 2021. godine (implementacija, aktivnosti, supervizije, pre- i post-testiranje), organizacija uručivanja potvrda i zahvalnica za sudjelovanjem te prigodnih poklona u okviru završne PROMEHS konferencije, kao i vizija budućnosti PROMEHS-a u našoj županiji/državi. Također, cilj sastanka bio je podijeliti svoje dojmove o provedbi PROMEHS-kurikula, te se zahvaliti svim uključenim dječjim vrtićima, osnovnim I srednjim školama na sudjelovanju i izvrsnoj suradnji. Sastanak je trajao 45 minuta a prezentaciju za ravnatelje možete vidjeti ovdje. Sastanku su ispred Učiteljskog fakulteta sudjelovale izv. prof. dr. sc. Sanja Tatalović Vorkapić i prof. dr. sc. Lidija Vujičić, a ispred Grada Rijeke, kolegica Lana Golob.