Završna konferencija projekta Inoviranje programa učiteljskih i odgojiteljskih studija primjenom HKO-a (INPUTS) 2022.

Dana 14. ožujka 2022. godine u Hotelu International u Zagrebu održana je završna konferencija ESF projekta Inoviranje programa učiteljskih i odgojiteljskih studija primjenom HKO-a u organizaciji Učiteljskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu kao voditelja projekta, a uz nazočnost predstavnika partnerskih ustanova i predstavnika agencija. Na konferenciji su predstavljene realizirane aktivnosti projekta: standard zanimanja za učitelja primarnog obrazovanja, smjernice za unapređenje programa za učitelja primarnog obrazovanja i za prvostupnika ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja, prijedlog cjeloživotnog programa za ravnatelje odgojno-obrazovnih ustanova, aktivnosti za unapređenje kontrole kvalitete te provedene edukacije.