POSJET DJEČJOJ KUĆI 2022.

Studenti 3. godine Učiteljskoga fakulteta s doc. dr. sc. Majom Opašić posjetili su 7. travnja 2022. Dječju kuću. Većina je studenata toga dana imala prvi put priliku razgledati Dječju kuću kao prostor u kojemu je moguće ostvariti raznovrsne aktivnosti s djecom. Nakon što su obišli sve dijelove Dječje kuće, a posebno Dječji odjel Stribor, u predivnom prostoru Kontejnera na vrhu zgrade studenti su imali prilike uživati u čitanju i interpretaciji odabranih umjetničkih slikovnica.

Dječju kuću napustili su zadovoljni i s osmijehom što nam kaže da u takvom jednom inspirativnom prostoru mogu uživati podjednako i djeca i odrasli.  A bilo je i poticajno nakon dvije godine, nastavne aktivnosti ostvariti i izvan fakultetskih predavaonica.