Uvod u metodu fraktalnog crteža 2022.

Kako u crtežu vidjeti svoje unutarnje stanje? Koju boju odabrati i kako bojama unijeti sklad u svoj poslovni i privatni život?

Na našem se Fakultetu 22. i 23. studenoga 2022. godine održala edukacija pod nazivom „Uvod u metodu fraktalnog crteža“.

Cilj je edukacije upoznati studente s metodom fraktalnog crteža i nekim mogućnostima njene primjene u radu s djecom i u svakodnevnom životu.

Metoda crtanja fraktala namijenjena je svima bez obzira na dob i umjetnički dar, a njome se može pozitivno utjecati na vlastito mentalno, emocionalno i duševno stanje.

Polaznici radionice imali su priliku upoznati se s crtanjem fraktala i doživjeti neobičnu čaroliju osobne promjene. Dovoljno je bilo zažmiriti i uzeti olovku u ruke.