Promocija nove knjige izv. prof. dr. sc. Dunje Anđić 2023.

Dana 25.siječnja 2023. godine je na Učiteljskom fakultetu u Rijeci održana promocija knjige Igra, priroda i održivi razvoj: Kako potaknuti povezanost s prirodom djece rane i (pred)školske dobi?  autorice izv. prof. dr. sc. Dunje Anđić. Knjiga je nastala kao ishod znanstvenog sveučilišnog projektaUniri + Sveučilišta u Rijeci

Povezanost s prirodom, organizacija slobodnog vremena djece mlađe školske dobi i digitalne tehnologije (uniri-pr-drustv-19-19). Znanstvena monografija je financirana od strane Sveučilišta u Rijeci, a izdavač je Učiteljski fakultet u Rijeci. Na promociji su sudjelovali dekan Učiteljskog fakulteta u Rijeci, izv. prof. dr. sc. Darko Lončarić, te recenzentice knjige prof. dr. sc. Lidija Vujičić i prof.dr.sc. Sanja Tatalović Vorkapić, te profesori, djelatnici fakulteta, studenti i uzvanici iz škola i vrtića. Nakon promocije upriličen je domjenak za uzvanike, djelatnike i profesore. Fotografije s promocije se mogu vidjeti ovdje: