Zbornik: Prijelazni periodi u djetinjstvu i prilagodba u dječjem vrtiću i osnovnoj školi

U okviru Dana Učiteljskog fakulteta, 27. listopada 2023. godine, održan je znanstveno-stručni simpozij s temom: Prijelazni periodi u djetinjstvu i prilagodba u dječjem vrtiću i osnovnoj školi. Organizatori Simpozija bili su Učiteljski fakultet u Rijeci i projektni tim UNIRI projekta: “Dobrobit djece u prijelaznim životnim periodima: Empirijska provjera Ekološko-dinamičkog modela“ [uniri-drustv-18-11].

PROGRAM SIMPOZIJA

Nastavno na provedeni simpozij, objavit će se i zbornik radova pod naslovom „Prijelazni periodi u djetinjstvu i prilagodba u dječjem vrtiću i osnovnoj školi“. Upute za autore nalaze se u nastavku. U uputama su navedene smjernice za izradu rada, kategorije radova koje će se u zborniku objavljivati, politika recenziranja i izjava o otvorenom pristupu.

UPUTE ZA AUTORE

Izdavač: Sveučilište u Rijeci, Učiteljski fakultet, Sveučilišna avenija 6, Rijeka, Hrvatska
Za izdavača: izv. prof. dr. sc. Darko Lončarić
Glavna urednica: Sanja Tatalović Vorkapić